Jaké dekorace rozzáří váš domov?
Fotografie od Sergey Shmidt z Unsplash

Jaké dekorace rozzáří váš domov?

Bydlení , Rady a tipy

Vneste si kousek jarní nálady do své domácnosti klidně už nyní. Mám pro vás pár tipů na krásné dekorace, které navodí ve vašem bydlení útulnou atmosféru, ve které se vám bude nejen krásně žít, ale i relaxovat.

BYDLENÍ PLNÉ KVĚTIN
Květiny jsou neodolatelné, ať už mají jakoukoliv podobu. Jistě se shodneme na tom, že dokážou zkrášlit nejen venkovní prostory, ale i interiéry. Přesto, že nám zahrady ještě odpočívají, není důvod se jimi neobklopit doma.
A abyste krásu rostlin povznesli, dodejte jim ten správný květináč. Společně tvoří jednoduchou, ale přitom efektivní a trendovou dekoraci. Vaše bydlení chytne druhý dech plný života.

BARVY A PŘÍRODA
Ačkoliv trend interiérového designu dává přednost neutrálním tónům, můžete si sem tam nějaký barevný kousek do domácnosti přinést. Vsaďte na příjemnější odstíny a motivy inspirované jarem. Sáhnout můžete po pastelových barvách, které jsou jemné, ale pomohou vám z domova udělat jarní oázu.
Postavte si na poličku roztomilou postavičku ptáčka či jiného zvířátka. K dostání jsou tyto dekorace nejen ve formě figurek, ale i jiných bytových doplňků. Zvířátka představují nový život, nový začátek, nabízí tedy ideální vstup do nového roku.

VÍCE ROMANTICKÉHO SVĚTLA
Aby u vás panovala útulná atmosféra, nemusí stát tisíce. Radujte se z maličkostí. Vždyť stačí zapálit svíčku a ihned bydlení působí romanticky a příjemně.  Také proto patří mezi nejoblíbenější bytové prvky lucerny a svícny. Dodají interiéru harmonii, klid a pohodu. Co se takhle poohlédnout po novém kousku do obýváku, kuchyně, ložnice i koupelny? Svícnů, lucerniček a svíček není nikdy dost!

PŘÍPRAVA NA JARO A VELIKONOCE
Ačkoliv se může zdát, že Velikonoce jsou ještě daleko, mnohé dekorace je možné využít už nyní. A proč taky ne, že?
Vybrat si můžete originální provedení misky ve tvaru vajíčka. Na první pohled nepůsobí vyloženě velikonočně a jistě najde uplatnění v každé domácnosti. Opět se vám nabízí výzdoba doplněná o postavičky zvířátek, ať už beránky, ovečky, slepičky, kuřátka, zajíčky či další. Nabídka velikonočních ozdob je pestrá. Určitě máte možnost pořídit takové dekorace, s nimiž doladíte tu pravou zimně-jarní náladu.


Zima je pro milovníky tepla a sluníčka vždycky dlouhá, ale nebrání vám nic v tom, abyste si jaro začali postupně připravovat ve vašich domácnostech. Navoďte si atmosféru, ve které se cítíte dobře a útulně.

 

Mějte se krásně. 

Vaše B.

Foto Barbora Benešová
Barbora Benešová
Jsem holka, co razí pravidlo „s úsměvem jde všechno lépe“, tudíž se vždycky snažím najít řešení v každé situaci. Ráda pomůžu, a pomocí psaní doufám, rozkouzlit úsměv na tváři i vám!

Diskuze

Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první co začne diskuzi.