Co zajímá ženy a co muže na prvním rande
Fotografie od Shamim Nakhaei z Unsplash

Co zajímá ženy a co muže na prvním rande

Rady a tipy

Ženy na prvním rande zajímají boty, ruce a zuby, muže zase oči, křivky a úsměv. Pokud se i vy chystáte v blízké době na rande, možná vám pomůže, když si přečtete, čeho si ženy na mužích během první schůzky nejvíce všímají a čeho naopak muži.

 

Ruce
Všechny ženy mají rády upravené ruce a nehty. Nemusíte chodit každý týden na manikúru, ale čisté a ostříhané nehty jsou základ. Na základní údržbu by měli dbát obě strany.


Řeč těla
Zatímco si muž vystačí s pohledem na ženské křivky a do očí, žena muže prohlíží od hlavy až po paty a hlavně si všímá nonverbální komunikace. Dávejte si pozor na překřížené ruce, neustálé sahání si na obličej, styl sezení apod. Vaše řeč těla dokáže protějšku říct víc, než si myslíte.

Úsměv
Úsměv je další z věcí, která zajímá na prvním rande ženy i muže. Dbejte proto o svůj chrup opravdu důkladně, abyste nepůsobili odpudivě. Je sice jasné, že se pánové otřou zrakem i po křivkách, pohled a úsměv je naprosto odzbrojí.

Držení těla
I když je to občas pro někoho nepohodlné, správné držení těla vám dodá na přitažlivosti. Všechny ženy si chtějí vedle partnera připadat jako křehké květinky. I ty s kilogramy navíc. Proto je pro ženy důležité, aby chlap vypadal jako chlap.

Vůně
Věřte, že to je jedna z nejdůležitějších věcí, která předurčí, jestli se ještě uvidíte nebo ne. Musíte si navzájem vonět. Vaši tělesnou, přirozenou vůni moc neovlivníte, ale můžete ji vylepšit nějakým kvalitním parfémem. Chemie je důležitá. Už při prvním nasátí bude vědět, jestli to s vámi půjde nebo ne.

Vlasy
Silné, lesklé a vitální vlasy muže dostávají do kolen. Pokud míříte na rande, hřívu si nechte rozpuštěnou nebo vsaďte na jemné vlny, které vás zjemní. Muži věří, že jak žena pečuje o své vlasy, tak pečuje i o svůj byt a život.

Oblečení
Velkou roli hraje také to, jak se na první rande oblečete. Určitě v první řadě volte to, v čem se cítíte pohodlně, abyste se po celou dobu neošívali. Eleganci a nějaký ten přitažlivý kousek zařaďte, abyste si získali pozornost, ale pamatujte na to, že všeho vždycky moc škodí.

Konverzace
Během konverzace by žena neměla mluvit sprostě, muži také nemají rádi, když si žena stěžuje. Naopak milují veselé a sebevědomé dámy. Podobně jako ženy nesnášejí u mužů, když mluví o svých partnerkách, totéž platí i obráceně.

Přirozenost
Mnoho žen je z prvního rande tak nervózní, že se nebude protějšku líbit, až se nakonec vyšperkuje k nepoznání. Nalepí si umělé řasy, podprsenku si vycpe silikonovými polštářky a obličej schová pod tunu make-upu. Nic se nemá přehánět a měla byste za každou cenu zůstat sama sebou.

To samé platí i u mužů. Přemíra gelu ve vlasech, parfému a nevkusné kousání žvýkačky po dobu konverzace je vrcholem neslušnosti. Ženy mají rády muže, kteří se o sebe starají, ale také všeho s mírou. Probuďte v sobě elegána a gentlemana, které mají ženy velice rády.

 

Mějte se krásně.


Vaše B.

Foto Barbora Benešová
Barbora Benešová
Jsem holka, co razí pravidlo „s úsměvem jde všechno lépe“, tudíž se vždycky snažím najít řešení v každé situaci. Ráda pomůžu, a pomocí psaní doufám, rozkouzlit úsměv na tváři i vám!

Diskuze

Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první co začne diskuzi.