Copywriting

Nabízím své služby v oblasti psaní textů dle Vašeho přání. Mohu Vám slíbit stoprocentní kvalitu, která jde ruku v ruce s kreativitou a fantazií, kterou si Vaše texty žádají.

Najít dobrého copywritera je jako najít lékaře či právníka. Vždy je podstatné, aby i dobře odvedený text měl začátek a konec, který si budou všichni pamatovat.

Dobrý web = dobře napsaný a poutavý text.

Svou tvorbu si plním různými akcemi, které putují od PR článků, po anglické překlady, až po texty na web. Vše má u mě své speciální místo a já dělám vše proto, aby moje práce byla kvalitní, kreativní a opravdu čtivá.

Pro zvědavé doporučuji navštívit můj osobní blog www.baren.cz, kde můžete sledovat moji tvorbu přímo teď. Nejnovější články na Vás čekají!

Pusťte se se mnou do tvorby Vašich textů, které budou stát opravdu za to!

copywriting

Co umím?

Články

Cena za službu
Od 300 Kč za NS
Napsat dobrý článek je oříšek, který ale rozlouskneme společně právě tady. Stačí napsat téma, které si budete přát a článek budete mít za pár dní u sebe. Mohu Vám napsat článek o zdraví, životnímu stylu, módě, autech a všech témat dnešní doby, a díky nim Vám přivedeme mnoho čtenářů a svým obsahem je přimějete, aby se vraceli k Vašim kvalitním článkům, které mají hlavu a patu.

Popisky k produktům na webové stránky a e-shopy

Cena za službu
Individuálně podle počtu
Jestliže se chystáte tvořit nový e-shop nebo máte chuť renovovat, nepodceňujte popisky u produktů. Jsou důležitější, než si myslíte! Pojďme spolu vytvořit projekt, kdy se zaměříme na Vaše popisky a dáme tím Vašemu e-shopu nebo webové stránce ten pravý šmrnc!

PR články

Cena za službu
Od 300 Kč za NS
PR článek je odvětví, kde je zapotřebí kreativita, fantazie a schopnost si důkladně projít dané téma. Stačí jeden PR článek a čtenáři se zblázní. Budou kupovat Vaše produkty, přijdou na akci, na kterou je zvete a zkrátka je upoutáte tak, že si buďte jistí, jak si Vás zapamatují. Stačí se spojit s dobrým copywriterem a úspěch máte na dosah!

Překlady z českého a anglického jazyka

Cena za službu
Od 150 Kč za NS
Cit pro jazyk nemusí mít každý, ale kdo ho nemá, pro toho jsem tady. Svým certifikátem dokazuji svůj zájem o jazyk a dostatečnou kvalitu, abychom se společně vydali na cestu přes anglický či český text a vytvořili pro Vás překlad či napsali text, o jakém jste vždycky snili. So, what do you think about this golden opportunity? Are you in with me?

Sháníte texty na míru?

Cena za službu
Individuálně
Jestli stále sháníte něco, co jste se nedočetli o řádky výš, neváhejte mi napsat Váš požadavek na e-mail copywriting@baren.cz nebo využijte poptávkový formulář a společně vymyslíme texty na míru přímo a jedinečně pro Vás!

Proč zvolit zrovna mě?

Certifikace z Anglického jazyka

„Kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem.“ Říká klasik. Nabízím služby v oblasti anglického jazyka, proto jestli potřebujete něco přeložit či udělat korekturu v anglickém jazyce, jsem Vám k dispozici! Anglický jazyk je pro mě radost a dobře napsaný text v cizím jazyce Vás ihned posune o level výš. Společně dáme Vašemu cizojazyčnému textu ten správný drive. A že anglický jazyk opravdu umím dokládá celosvětově uznávaný certifikát FCE, který Vám na vyžádání zašlu.

Moje práce je vidět, bude i ta Vaše!

Zajímá vás, jak mé texty reálně vypadají? Chcete vidět důkazy, že jste našli tu správnou osobu k realizaci Vašeho dobrého jména v podobě dobře vypadajících textů? Moje práce je zároveň mým koníčkem, proto se můžete podívat na osobní blog, kde naleznete nejen články, ale i něco dobrého, co si můžete se mnou uvařit. Zájem o moje články projevila i česká jednička na internetu  Seznam.cz, kde můžete články potkávat.

Jak probíhá cesta k Vašemu snovému textu?

1

Kontaktujete mě

Abychom mohli začít Vaši cestu za texty, musíme se zkontaktovat. Napište mi Vaše požadavky na e-mail copywriting@baren.cz nebo využijte poptávkový formulář, termín, do kdy byste texty požadovali, témata, případné přílohy s dalšími speciálními požadavky.
2

Dáme dohromady požadavky

Následně se Vám ozvu já, abychom si ujasnili, co a jak se bude dít dál. K psaní je potřeba vždycky více informací, zvláště v oblasti textů na Váš web či e-shop, kde se pracuje s fakty. Proto další krok směrujeme a třídíme tak, abychom měli jasnou vizi, jak bude spolupráce probíhat. Budeme se domlouvat na termínu, ceně, případných příplatcích za nadstandardní služby.
4

Zaplatíte za odvedenou práci

Vzhledem k tomu, že do Vašich textů vkládám poctivost, kvalitu a píli, platí se před dodáním díla. Nemusíte se bát, své texty dostanete a navíc takové, o jakých se Vám ani nesnilo. Při tvoření můžeme být stále v kontaktu, kdybyste si to přál/a!
5

Dodám Vám texty

Jakmile budu s prací hotová, zašlu Vám texty tam, kam si je budete přát. Standardně je zasílám na e-mail, ale v případě domluvy se můžeme domluvit i jiným způsobem zaslání. Texty zasílám v PDF formátu.

Chci odeslat poptávku

Jestliže se Vám moje práce a kvalita zamlouvá, neváhejte mi napsat Vaše přání a sny. Společně Vaše texty či webové stránky vyzdvihneme do výšin, kde mají právo být!

Dobrý a kvalitní text zaručeně upoutá pozornost, kterou si zasloužíte!

Neváhejte mi napsat, ať se pustíme do akce.