Baren | Blog plný článků a receptů

Nejnovější recepty

Uvař a ochutnej něco nového

Nejnovější články

Přečti si, co je aktuální

Řekněte si ve vztahu o více pozornosti

Zažíváte chvíle, kdy se vám partner věnuje čím dál tím méně? Ať mezi vás vstupuje práce, povinnosti nebo mobilní telefon, určitě byste si o tom měli společně promluvit. Sledovat sociální sítě, dopisovat si s ostatními a vás si nevšímat je trochu špatně.

Jak zmírnit vlastní podrážděnost

Některé dny jsou pro nás velmi vypjaté a poté přichází podrážděnost. Jsme ze všeho rozladění a dokáže nás naštvat kde co. Jakmile ale podrážděnost převládá a není to příjemné vám ani vašemu okolí, je třeba s tím začít něco dělat. Jak dostat svou podrážděnost co nejvíc pod kontrolu?

Toxické návyky, které ničí vztahy

I když se v dnešní době už moc „ideální vztah“ nepoužívá, stále jsou mezi námi i ti, kteří by si tento ideál ve svém životě přáli. Když se budete držet dál od určitých návyků, můžete k němu být blíž, než si myslíte.

Jak se nejlépe připravit na podzim

Všichni to známe. Začíná postupně přicházet studený vzduch, dny se krátí a léto pomalu ztrácí sílu. Dovolené jsou ty tam a někomu postupně nastupuje ne zcela oblíbené období. Jak to letos udělat, aby vás nepřepadl stres, únava a melancholie? Zkuste jeden z mých tipů.

Triky, jak vyjít s výplatou a mít se v budoucnu líp

Chcete mít zdravé finance? Chcete mít v každém období svého života peníze na své přání a cíle? Chcete, abyste nemuseli neustále počítat dny do výplaty? Pokud jste si třikrát odpověděli ANO, tak se pojďme společně seznámit s jednoduchými principy, díky kterým toho dosáhnete.

7 nejlepších beauty rad na celý život

Internet je plný převratných novinek a tipů, jak se starat o svou pleť, vlasy i tělo. Bohužel spousta těchto super triků jsou spíš nešťastné než ku prospěchu. Připravila jsem si pro vás top rady, díky kterým budete mít už napořád vystaráno.

Jak lépe hospodařit s časem

Využívat správně svůj čas na maximum neumí úplně každý. Snadno se pak dostáváme do stresu, protože nejen že nestíháme povinnosti, ale nezbývá nám čas ani na sebe. Stačí si jen osvojit pár triků, které vám pomohou s časem lépe hospodařit.